Стерненко заявляє, що вирахував організатора замахів на нього

Стерненко заявляє, що вирахував організатора замахів на нього

910
Ukrinform
Екс-лідер Одеської облорганізації "Правий сектор" Сергій Стерненко оприлюднив заяву, в якій вказує на те, що вирахував організатора замахів на нього, і знає, чому зловмисник уникає відповідальності.

Про це Стерненко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо ви не читали матеріал про організацію останнього замаху на мене (лінк в коментах), то стисло можна подати так. Двоє імовірних співорганізаторів — Посувайло та Подобєдов — привезли виконавців Кузнєцова (помер) та Ісайкула, проінструктували і доставили на місце злочину. Далі Подобєдов попередив виконавців, що я скоро буду йти додому та пізніше подав сигнал про напад. Подобєдов (як основний співорганізатор нижчої ланки) міг співпрацювати з місцевою поліцією. Тобто певні співробітники поліції могли виступати як посередники або навіть, можливо, замовники", - зазначив Стерненко.

Причому Подобєдов, уточнив Стерненко, "був у розшуку за місяць до замаху, але уникнув відповідальності. Відстежувати мої переміщення могли як через візуальне спостереження, так і за допомогою спецтехніки. Поліція вже на наступний день знала про причетність Подобєдова до організації замаху. Але минуло 5 місяців, а йому досі не повідомлено про підозру".

За словами громадського діяча, "те ж стосується і виконавця Олександра Ісайкула, котрий перебуває під державною охороною".

Стерненко твердить, що за ним "продовжують стежити. Це навіть не нові люди. А один з тих, хто вже намагався позбавити мене життя. Не думаю, що у цих людей на думці подарувати мені повітряну кульку..."

На його думку, "організатори та виконавці можуть уникати відповідальності в одному з двох випадків: або до замаху причетні посадові особи Нацполіції, або хтось з високопоставлених представників влади. Можливо, місцевої. У інших випадках МВС немає сенсу саботувати розслідування... По всіх трьох нападах на мене досі не встановлено замовника(ів). А це означає що новий замах може відбутись у будь-яку мить і щодо будь-кого з активістів/блогерів/журналістів..."

Варто зазначити, що в поліції "не помічають" публічної заяви громадського діяча, спробу позбавлення волі якого рік тому відвернув особисто голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов, сплативши більш як півмільйонну заставу за Стерненка.

Ось як прокоментував заяву громадського діяча радник очільника Одеського главку Нацполіції Руслан Форостяк:

"На жаль, у мене немає можливості читати сторінку Стерненка. На його вимогу справу передали до Головного слідчого управління Києва. Чесно кажучи, навіть не уявляю, кого він цікавить, крім його колишніх "побратимів". Ну іще, очевидно, деяких столичних журналістів та активістів".

Як повідомлялося, після декількох акцій протесту біля будівлі Одеського облуправління Нацполіії, під час яких громадські активісти звинуватили правохоронців у бездіяльності, розслідування кримінальних справ, пов'язаних із трьома замахами на Сергія Стерненка, було передано до столичного главку Нацполіції.

Читайте також: Одеські депутати просять повернути місцевій поліції справу про напад на Стерненка

Виступаючи на акції протесту 16 серпня, екс-лідер одеського "Правого сектора" Стерненко звинуватив поліцію, "у злитті інформації про місця проживання та зареєстроване на активістів майно".

У цьому, сказав Стерненко, він особисто пересвідчився 1 травня, коли на нього було скоєно другий у цьому році замах. "Це підтверджує і той факт, що недавно на моєму автомобілі було виявлено пристрій стеження за пересуванням, який, на моє переконня, встановили співробітники правоохоронних органів. І це було зроблено поза рамками якогось провадження", - додав громадський діяч.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-