Волонтери збирають ліки для овець, звільнених із

Волонтери збирають ліки для овець, звільнених із "митного полону"

Укрінформ
Волонтери-зоозахисники збирають медикаменти для овець, яких привезли до Тульчина після двотижневого перебування у Чорноморському порту у закритій фурі без води та їжі.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила телефоном зоозахисниця з Одеси Вікторія Козаченко.

"Наразі від ветеринарів отриманий список препаратів та всього іншого, що буде потрібно для цих овець. Ми все закупимо і привеземо до місця утримання тварин. На даному етапі тваринам надається допомога", - сказала Козаченко.

За її словами, усіх тварин, що вижили, волонтери забезпечили кормом та водою. Вони утримуються в загоні просто неба на території Тульчинської філії ДП "Укрвестсанзавод".

Як повідомлялося, із 300 овець, які пробули два тижні в закритій фурі у Чорноморському порту без їжі і води, загинули 54. Триярусну фуру з вівцями вивантажили в Тульчині 28 жовтня, близько першої години ночі.

Вантаж - вівці в кількості 300 голів ТОВ "Украніксар" - 6 жовтня перетнув державний кордон України в режимі "експорт" до Туреччини, а 12 жовтня тварини були повернуті в Україну на термінал відправлення, оскільки турецькою стороною вантаж не був прийнятий. Офіційні органи Туреччини не надали інформацію про причини повернення цих тварин.

Читайте також: Фуру з вівцями розвантажили у Тульчині - 54 тварини загинули

25 жовтня під тиском місцевих активістів-зоозахисників, які пікетували порт, тварин, що вижили протягом 2-тижневої бюрократичної тяганини, було дозволено нагодувати сіном та яблуками і напоїти водою. Працівники терміналу облаштували вівцям карантинний майданчик у вигляді модерної кошари.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-