В Ічні залишаються без газу понад 1000 абонентів

В Ічні залишаються без газу понад 1000 абонентів

Укрінформ
У місті Ічня Чернігівської області, де сталася пожежа на арсеналі, залишаються без газопостачання 1027 абонентів.

Про це станом на 7.30 ранку повідомляє ДСНС.

"Залишаються відключеними від газопостачання 1 тис. 027 абонентів у м. Ічня. Протягом доби повністю відновлено газопостачання 3 населених пунктів (с. Гмирянка, с. Максимівка, с. Гужівка), для чого було залучено 73 чоловіки та 13 одиниць техніки від структурних підрозділів ПАТ "Чернігівгаз", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим зазначається, що системи життєзабезпечення (електропостачання, стаціонарний телефонний зв'язок водопостачання та водовідведення) Ічнянського району працюють у штатному режимі.

ДСНС повідомляє, що з початку виникнення надзвичайної ситуації місцевими органами влади створено резерв будівельних матеріалів для проведення відновлювальних робіт, з якого вже виділено: шиферу - 2,7 тис. листів., скла - 104 листи, плівки - 1,3 тис. кв. м, цвяхів - 220 кг, цегли - 2 тис. шт.

Читайте також: Під Ічнею піротехніки перевірили й очистили всі населені пункти у 16-кілометровій зоні

В резерві залишається: шиферу - 1,3 тис. листів, плівки - 100 кв. м, цементу - 7300 кг, брусу дерев'яного - 36 куб. м, фарби - 5500 кг, руберойду - 3360 кг, цвяхів - 120 кг).

Робочими групами проводилися комісійні обстеження житлових будинків, споруд, об'єктів соціальної сфери та життєзабезпечення (обстежено 89,4%). Зруйнованими визнано 4 будинки в с. Августівка, пошкодженими - 112 будинків, квартир та інших капітальних споруд у 20 населених пунктах.

У 3-х медичних закладах м. Прилуки, м. Ічня та смт Парафіївка залишається 85 осіб (з них 11 дітей) евакуйованих громадян.

Організовано видачу гуманітарної допомоги населенню, зокрема зосереджено 42 тони продуктів харчування, одягу - 8 тонн, побутової хімії - 800 кг, засобів особистої гігієни - 500 кг.

Як повідомлялося, у ніч на 9 жовтня на території військового складу Міністерства оборони в Ічнянському районі Чернігівської області сталася пожежа. Із населених пунктів, що потрапили до зони можливого ураження, було евакуйовано 12 тис. 500 осіб. Силами ДСНС, Міноборони та місцевої влади було розгорнуто 18 пунктів тимчасового перебування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-