На арсеналі в Ічні досі тривають вибухи

На арсеналі в Ічні досі тривають вибухи

837
Ukrinform
На території 6-го арсеналу в Ічнянському районі Чернігівщини тривають заходи з ліквідації надзвичайної події. Наразі там спостерігаються поодинокі вибухи з низькою періодичністю і осередки тління.

Про це повідомляє Міноборони.

"Станом на 12.00 на території 6-го арсеналу продовжуються заходи з ліквідації осередків тління. На даний час нових осередків не виявлено. Загалом, інтенсивність вибухів цієї ночі порівняно із аналогічним періодом попередньої доби зменшилася. На технічній території спостерігаються поодиноки вибухи з низькою переодичністю", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі на території арсеналу працює аеророзвідка, пожежні танки, пожежний потяг, інженерна та спеціальна техніка ЗС України, а також залучена спеціальна техніка підрозділів ДСНС.

Читайте також: В Ічнянському районі очистили від боєприпасів 15 населених пунктів

Виконуються скиди води авіацією ДСНС на осередки тління.

Безперервне забезпечення водою місць гасіння здійснюють трикілометрова рукавна лінія для подачі води до технічної території.

15 груп розмінування ЗС України продовжують працювати на технічній території арсеналу, за межами арсеналу діють піротехнічні групи ДСНС.

Триває відновлення інфраструктури арсеналу, зокрема казармено-житлового фонду силами квартирно-експлуатаційних підрозділів ЗС України.

Координацію сил і засобів, залучених до ліквідації наслідків надзвичайної події на території арсеналу здійснює оперативна група на чолі з керівництвом Міноборони та ЗС України.

Силами Військової служби правопорядку ЗС України, Національної гвардії та Національної поліції організовано охорону довкола периметру арсеналу, здійснюється підтримання правопорядку в населених пунктах поблизу арсеналу.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 9 жовтня на території військового складу Міністерства оборони в Ічнянському районі Чернігівської області сталася пожежа. Із населених пунктів, що потрапили до зони можливого ураження, було евакуйовано 12 тис. 500 осіб.

На подолання наслідків надзвичайної події уряд виділив 100 млн грн.

За даними ДСНС на ранок 13 жовтня, завершено роботи з очищення від боєприпасів у 6 населених пунктах, на ранок 14 жовтня - у 15 населених пунктах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-