На Миколаївщині досі стоїть близько 70 пам'ятників Леніну

На Миколаївщині досі стоїть близько 70 пам'ятників Леніну

Укрінформ
На Миколаївщині досі не виконано закон про декомунізацію: ще стоять близько 70 пам'ятників Леніну, наявна й інша символіка тоталітарних режимів.

Про це сказав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, повідомляє прес-служба ОДА.

«В області наразі ще стоїть до 70 пам'ятників Леніну. Більш того, по селах, по районах є радянська символіка. Цей процес, я думаю, в цьому році не закінчиться. По пам'ятниках швидше пройде, а ось по символіці все складніше, бо багато хто воював і це людські речі», - зазначив Савченко.

У прес-службі також повідомляють, що на сьогодні на території Миколаївської області досі не перейменовано 9 вулиць, а також залишаються розміщеними на будинках назви вулиць, які присвячені діячам та подіям тоталітарного комуністичного режиму.

Читайте також: Рада готує на четвер декомунізацію ще двох областей

Незважаючи на неодноразові звернення облдержадміністрації, органи місцевої влади та поліція не квапляться дотримуватися вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

У зв'язку з цим, голова ОДА вкотре звернувся до органів місцевої влади та поліції з вимогою прийняти рішучі дії щодо дотримання закону та завершити очищення Миколаївщини від пропаганди тоталітарного комуністичного режиму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-