Школярі у Дніпрі могли отруїтися забрудненою водою

Школярі у Дніпрі могли отруїтися забрудненою водою

Укрінформ
Держпродспоживслужба за підсумками обстеження школи № 62 в Дніпрі, де отруїлися діти, виявила низку порушень у водопостачанні і не виключила, що причиною спалаху може бути забруднена питна вода.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

"У ході проведення епідеміологічного розслідування спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області виявлено низку порушень чинного законодавства, які, ймовірно, сприяли виникненню та розповсюдженню інфекції. Встановлено, що найбільш вірогідною причиною виникнення спалаху серед дітей послугувало забруднення питної води. Це стало можливим у зв'язку з недосконалістю системи внутрішніх мереж гарячого та холодного водопостачання у закладі", - йдеться у повідомленні.

Так, під час обстеження було зафіксовано факт роботи системи гарячого та холодного водопостачання в об'єднаному режимі, що, в свою чергу, призводить до зниження тиску та обміну гарячої води з зовнішньої системою холодного водопостачання. У той же час застояна тепла вода є оптимальним середовищем для розвитку як кишкових бактерій, так і вірусів. Крім цього, візуально визначалося жовте забарвлення проточної води.

Зазначається, що станом на 18 вересня за медичною допомогою звернулося до лікувально-профілактичних закладів міста 39 учнів школи №62 Дніпра. На стаціонарному лікуванні перебуває 11 дітей, виписано 19 дітей з діагнозом "ГКІ не встановленої етіології", 9 дітей знаходиться під медичним спостереженням амбулаторно.

Читайте також: Майже в половині дитячих таборів Херсонщини знайшли порушення

Як повідомляв Укрінформ, 14 вересня у Дніпрі закрили школу №62, де 13 вересня масово отруїлися діти. Було госпіталізовано 18 учнів з попереднім діагнозом "гостра кишкова інфекція". 17 вересня кількість госпіталізованих дітей зросла до 30. За вказаним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-