У Вінниці через борги споживачів зупинилися 8 котелень

У Вінниці через борги споживачів зупинилися 8 котелень

Укрінформ
У Вінниці 17 вересня через борги споживачів постачання гарячої води призупинили 8 котелень комунального підприємства “Вінницяміськтеплоенерго”.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго”.

“Станом на сьогодні на підприємстві призупинено роботу восьми котелень. У зв’язку з цим тимчасово припинено подачу послуги з централізованого гарячого водопостачання загалом на 432 будинки”, - йдеться у повідомленні.

Основною причиною призупинення постачання гарячої води є майже 60 млн боргу населення за надані раніше підприємством послуги. Ці кошти мали б бути використані “Вінницяміськтеплоенерго” для розрахунку за подачу послуги.

Читайте також: Зарубіжні компанії збудують на Вінниччині завод з переробки кукурудзи

У відомстві зазначають, що Вінницька міськрада спільно з КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” працює над тим, щоб якнайшвидше відновити роботу котелень, які призупинили роботу і щоб відновити подачу послуги з централізованого гарячого водопостачання. Утім, коли це відбудеться - не повідомляється.

Нагадаємо, КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” є природним монополістом в галузі теплопостачання міста Вінниці. Основним продуктом (товаром) підприємства є теплова енергія у формі гарячої води теплових мереж та гарячого водопостачання. Підприємству належить основна частка мереж системи централізованого теплопостачання міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-