ЄБРР дає кредит у 282 мільйони на тролейбуси Кропивницького

ЄБРР дає кредит у 282 мільйони на тролейбуси Кропивницького

Укрінформ
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович підписав угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку про кредит в розмірі 282 мільйони гривень на реконструкцію тролейбусної мережі.

Підписання угоди відбулось в центральному офісі ЄБРР у Києві, повідомив кореспондентові Укрінформу начальник КП «Електротранс» Олександр Луценко.

“Кошти, які виділяються ЄБРР, будуть витрачені для модернізації тягових підстанцій, контактної мережі та оновлення рухомого складу в розмірі 282 мільйонів гривень. Ми зможемо закупити близько 20 тролейбусів з автономним ходом, але про точну кількість ми зможемо сказати згодом”, - сказав Луценко.

Як зазначив начальник кропивницького тролейбусного парку, з ЄБРР за угодою має приїхати спеціальна комісія. Їхнє завдання зробити технічний висновок та висловити свої рекомендації.

Читайте також: У Києві вночі не ходитимуть тролейбуси трьох маршрутів

“Вони мають рекомендувати, що нам краще оновити та поміняти. Коли буде бачення про кількість підстанцій, які треба модернізувати, а також тролейбусні лінії, ми будемо бачити скільки можемо купити тролейбусів”, - зазначив Луценко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-