В Україні понад 50 ОТГ створили сучасні сайти

В Україні понад 50 ОТГ створили сучасні сайти

Децентралізація
Укрінформ
В Україні вже 54 об'єднані територіальні громади отримали нові сайти без витрат на хостинг, програмування та дизайн за допомогою платформи-конструктора.

Про це повідомляє портал "Децентралізація".

"54 сайти територіальних громад уже створені завдяки платформі, розробленій програмою EGAP. Оформити сайт ОТГ можна за 1 день без витрат на дизайн, програмування та хостинг", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що розробити сайт об'єднаної територіальної громади можна лише за один день за допомогою платформи-конструктора, яка надає для цього повний набір інструментів. Так, платформа пропонує спрощену структуру та модульну систему, сучасну адміністративну панель, можливість створити персоналізований дизайн сайту та адаптувати його під власні потреби. В результаті ОТГ можуть створити повністю захищений сайт з усім необхідним функціоналом. 

Згідно з повідомленням, першими платформу випробовували об’єднані громади Дніпропетровської області.

Читайте також: Райони треба реформувати, але точно не ліквідувати - Мінрегіон

Проект реалізується Фондом Східна Європа, Державним агентством з питань електронного урядування України та Дніпропетровською обласною державною адміністрацією у межах програми міжнародної технічної допомоги "Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади" (EGAP), за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-