На Луганщині розбудовують спортивну інфраструктуру

На Луганщині розбудовують спортивну інфраструктуру

Відео
Укрінформ
На Луганщині велику увагу приділяють розвитку спортивної інфраструктури, оскільки основні спортивні споруди обласного значення залишилися на тимчасово непідконтрольній території.

Про це заявив на брифінгу для ЗМІ начальник управління молоді та спорту Антон Волохов, повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«Серед наших пріоритетних завдань – відбудова на підконтрольній українській владі території області спортивної інфраструктури, без якої практично неможливий розвиток спорту вищих досягнень. Зауважу, що до початку бойових дій основні спортивні споруди були побудовані і функціонували в Луганську", – сказав Волохов.

Зокрема, триває масштабна модернізація єдиної обласної спортивної бази «Олімп» у сучасний Центр олімпійської та паралімпійської підготовки спортсменів. Там вже введено в експлуатацію сучасний критий 25-метровий басейн, побудовано залу важкої атлетики та оснащено поля зі штучним покриттям. Роботи проведено за рахунок обласного бюджету.

Волохов акцентував, що 11 проектів спортивної сфери загальною вартістю 43,5 млн гривень увійшли до Переліку інвестиційних програм і проектів, що реалізуються в 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

В області культивується 55 видів спорту. З них 22 - олімпійські та 33 - неолімпійські. Серед перших у пріоритеті легка і важка атлетика, спортивна гімнастика, велоспорт, стрибки в воду, греко-римська боротьба, бокс, дзюдо. Із неолімпійських луганські спортсмени мають досягнення в пауерліфтингу, військово-спортивному багатоборстві, акробатичному рок-н-ролі, підводному спорті та ін.

Волохов наголосив, що в спортивних школах Луганщини займаються понад 8 тис. дітей, заняття з якими проводять близько 300 тренерів.

Провідним і перспективним спортсменам продовжуються виплати щомісячних обласних стипендій. У цьому році сума виплат становить близько 1,5 млн грн.

Читайте також: Україна зробила ривок у розбудові спортивної інфраструктури - Мінмолодьспорту

Відео брифінгу:

 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-