Зубко розповів, хто є лідером реформи з децентралізації

Зубко розповів, хто є лідером реформи з децентралізації

Укрінформ
Житомирщина – лідер реформи з децентралізації, і в першу чергу, по якісних показниках.

Про це у Житомирі сказав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє Урядовий портал.

За словами Зубка, область має найбільшу кількість територій, на яких створено ОТГ, і найбільшу кількість людей, які проживають у об'єднаних громадах. По-друге, немає жодного району, де не було б створено об’єднаної громади.

"Реформа децентралізації сьогодні наочно показує, як змінюється інфраструктура міст: транспортна, житлово-комунальна і соціальна. І такі зміни, насамперед, залежать від можливостей. Тільки за січень-серпень 2018 року місцеві бюджети збільшилися на 28 млрд грн – до майже 149 млрд грн. І така позитивна динаміка приросту бюджетів спостерігається з року в рік. Але для нас важлива матеріалізація цих коштів у конкретні проекти. На прикладі Житомира – це міська гімназія №3, дитячий садочок №58, реконструкція вулиці Михайлівської, фонтану, благоустрій вулиць тощо. Це саме той ефект від децентралізації, які щодня мають бачити мешканці своїх міст», - наголосив Зубко.

Читайте також: Житомир отримає 12 мільйонів на спортивну інфраструктуру

Він привітав Житомир з Днем міста і 1134-літтям.

"Зі святом, Житомир! Хочу привітати ініціативне, патріотичне, творче, наукове, молоде, креативне і найголовніше – спортивне місто зі святом! Житомир завжди був надихаючим і завжди був лідером як у реформі децентралізації і енергоефективності, так і в інших напрямках – освіті, охороні здоров’я тощо. Сьогодні громада Житомира святкує. Люди зустрічаються, спілкуються між собою і обговорюють не тільки результати зробленого, а й планують своє майбутнє і майбутнє міста. Це є по-справжньому європейським містом", - наголосив Зубко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-