Житомирщина лідирує в питанні впровадження інклюзивної освіти - Зубко

Житомирщина лідирує в питанні впровадження інклюзивної освіти - Зубко

Фото
Укрінформ
Марина Порошенко та міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко відвідали інклюзивно-ресурсниц центр і медіатеку в Новогуйвинській гімназії на Житомирщині.

Про це інформує Урядовий портал.

"Вже у новому навчальному році в школах Житомирщини функціонуватиме 430 інклюзивних класів для 530 дітей та 5 медіатек. В дошкільних закладах вже працює 42 інклюзивні групи. Активно створюються інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ). Прийнято 29 рішень про створення ІРЦ, з яких 28 уже зареєстровано, а 6 ІРЦ вже розпочали свою роботу", - інформує Урядовий портал.

"Розбудова інклюзивного простору є реальним завданням для місцевої влади", - підкреслив під час візиту Геннадій Зубко.

Читайте також: На Житомирщині планують відкрити 50 дитячих садочків

Як повідомлялося, за рахунок фінансування з державної субвенції і районного бюджету у Новогуйвинській гімназії у цьому році створено інклюзивний простір, що включає медіатеку, ресурсну кімнату і ІРЦ. Для його потреб придбано комфортні меблі, дидактичні матеріали, комп’ютерне обладнання, встановлений інтерактивний комплекс. Облаштовані кабінети для роботи вчителів.

Загалом у 2018 році державна субвенція на інклюзивну освіту становить 10,3 млн грн, зокрема, для Житомирської області - 651,6 тис. грн.

Геннадій Зубко наголосив, що нині Житомирщина – з-поміж лідерів із впровадження інклюзивної освіти.

Фото: facebook.com/pg/zubko.gennadiy/

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-