На Донеччині зросла заборгованість платників до пенсійного фонду

На Донеччині зросла заборгованість платників до пенсійного фонду

Укрінформ
У Донецькій області загальний обсяг заборгованості платників до Пенсійного фонду України з початку року зросла майже на 450 млн грн та становить 3,9 млрд грн.

Про це повідомили у Департаменті інформаційної та внутрішньої політики Донецької військово-цивільної облдержадміністрації з посиланням на начальника головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області Наталію Рад.

«Загальний обсяг заборгованості платників по не сплачених до бюджету Фонду зобов'язаннях з початку року зріс на 449,2 млн грн та склав, включаючи єдиний соціальний внесок, - 3,9 млрд грн, що перевищує місячну потребу на виплату пенсій», - сказала Рад на брифінгу.

Читайте також: На Донеччині з 1,1 млн пенсіонерів 44,7% - внутрішньо переміщенні особи - ПФУ

За її словами, на виплату дострокових пільгових пенсій управліннями Фонду області цьогоріч на компенсаційній основі спрямовано 813,7 млн грн власних доходів, з яких до бюджету Фонду повернуто тільки 372,1 млн грн. Всі несплачені підприємствами суми за рішенням суду стягуються через органи виконавчої служби.

Вона нагадала, що середній розмір пенсійної виплати в Донецькій області станом на 01.08.2018р. складає 3381,8 грн, при цьому внутрішньо переміщених осіб - 4036,20 грн. Потреба на виплату пенсій та грошової допомоги в серпні поточного року становила  3805,7 млн грн.

Читайте також: На Чернігівщині селяни вимагають повернути листонош

Також Рад констатувала, що основним джерелом власних коштів бюджету Пенсійного фонду України понад 90% є єдиний соціальний внесок, адміністрування якого здійснюється Державною фіскальною службою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-