Нового очільника Одеського медуніверситету не пускають на роботу - МОЗ

Нового очільника Одеського медуніверситету не пускають на роботу - МОЗ

Укрінформ
В.о. ректора Одеського національного медичного університету Костянтина Аймедова не допускають на робоче місце.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"17 липня 2018 року МОЗ України достроково розірвало контракт з ректором ОНМедУ Валерієм Запорожаном. До призначення нового ректора у встановленому законодавством порядку виконання обов'язків ректора Одеського медуніверситету покладено на завідувача кафедри психології  Костянтина Аймедова. Станом на 19 липня Костянтин Аймедов не може приступити до виконання обов'язків ректора ОНМедУ, оскільки охорона університету і співробітники університету не допускають його на робоче місце. Такий розвиток подій підтверджує, що керівництво ОНМедУ не налаштоване на співпрацю та вчиняє дії, що свідчать про відвертий саботаж та невиконання наказів МОЗ України", - йдеться у повідомленні.

У Міністерстві зазначають, що блокування роботи офіційно призначеного в.о. ректора не лише унеможливлює подальше проведення комісійної перевірки МОЗ України, але й може негативно відобразитися на функціонуванні університету в період вступної кампанії. 

Зараз Комісія МОЗ України, що здійснює перевірку дотримання ректором Одеського медуніверситету Валерієм Запорожаном статуту університету та умов контракту з Міністерством, продовжує перебувати в ОНМедУ. Однак комісія не отримала всі необхідні документи для проведення перевірки, а також не отримала письмових пояснень щодо ненадання таких документів, що унеможливлює фактичне здійснення перевірки.

Читайте також: МОЗ призначив в.о. ректора Одеського медуніверситету

Як повідомляв Укрінформ, у квітні ректора Запорожана наказом МОЗ було відсторонено від виконання службових обов'язків. Однак пізніше суд поновив його на посаді. Керівництво МОЗ призначило у липні комісійну перевірку у виші, ректору належало, згідно з наказом по відомству, забезпечити відповідні умови для роботи комісії та надавати необхідні матеріали для проведення перевірки. Але Запорожан не допустив проведення перевірки. Такі дії ректора було кваліфіковано, як "відвертий саботаж" і унеможливлення "роботи комісії". 17 липня в. о. глави МОЗ Уляна Супрун звільнила ректора Одеського національного медуніверситету Валерія Запорожана за порушення статуту та умов контракту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-