На Донеччині перевірять кухні в усіх дитячих таборах

На Донеччині перевірять кухні в усіх дитячих таборах

Укрінформ
У Донецькій області у зв’язку з отруєнням дітей в оздоровчому таборі «Орлятко» у всіх дитячих таборах регіону перевірять стан харчоблоків.

Про це поінформував заступник керівника Донецької військово-цивільної облдержадміністрації Ігор Стокоз, повідомляє департамент інформаційної та внутрішньої політики ОДА.

«Це надзвичайна подія навіть в масштабах України, коли відразу хворіє така кількість дітей. Ми маємо зробимо висновки, а відповідні служби проїхати по дитячих таборах та перевірити стан усіх харчоблоків. Оздоровчі заклади, в яких будуть виявлені порушення, перестануть працювати», – наголосив Стокоз.

Читайте також: Отруєння на Донеччині: у таборі «Орлятко» зафіксували гострий спалах інфекції

Як повідомляв Укрінформ, в Лиманському районі Донецької області в дитячому центрі оздоровлення і відпочинку «Орлятко» 16 липня 60 дітей відчули погіршення здоров'я, нудоту, у них підвищилася температура. Було прийнято рішення про госпіталізацію цих дітей. На вечір 18 липня, за данними Донецької облдержадміністрації, проходять лікування 78 дітей і 15 дорослих.

Інших дітей з цього табору відправлено по домівках до батьків, а табір закрито.

Медики заявили, що у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Орлятко» зареєстрований випадок спалаху гострого гастроентероколіту

Під час перевірки на харчоблоці виявлено численні порушення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-