Укроборонпром розказав, що за техніку

Укроборонпром розказав, що за техніку "знайшли" блогери із Харкова

Укрінформ
Техніка, яка розташована на території військового підприємства у Харкові і відеоролик щодо якої 16 липня було оприлюднено в Youtube, є надлишковим майном Міноборони та належить ЗСУ.

Про це йдеться у коментарі Укроборонпрому, розміщеному на сайті державного концерну.

«У зв'язку із оприлюдненням на інтернет-ресурсі Youtube відеоролика щодо військової техніки, яка розташована на території танкового складу у Харкові, державний концерн «Укроборонпром» повідомляє наступне. Військова техніка, яка зафіксована на відео, є надлишковим майном Міністерства оборони України та належить Збройним силам України», - йдеться у повідомленні.

В Укроборонпромі наголосили, що наразі угоди між підприємствами концерну та Міноборони щодо відповідального зберігання цього майна не укладені, «хоча за останні роки Укроборонпромом неодноразово вживалися заходи для впорядкування цього питання».

Підкреслюється, що згідно з законодавством, підприємства Укроборонпрому не мають повноважень на відповідальне зберігання майна Міноборони та, відповідно, на фінансування витрат на його зберігання.

«Наразі Укроборонпромом проводиться розслідування щодо стану охорони периметру підприємства. Про результати буде додатково повідомлено засоби масової інформації», - уточнюється у повідомленні.

Читайте також: У Харкові завели справу на блогерів, які залізли "не туди"

Як повідомляв Укрінформ, 16 липня невстановлені особи незаконно потрапили на територію одного з харківських підприємств, де проводили несанкціоновану відеозйомку, яку в подальшому було розміщено в інтернеті.

У Харкові відкрили провадження щодо блогерів, які пробралися на територію військового підприємства і зняли відео.

У Міноборони зі свого боку зазначили, що цей ролик був знятий на території одного з підприємств у Харкові, а не в жодній з військових частин Збройних сил України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-