SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight В Одесі провели флешмоб з вимогою звільнення українських політв'язнів - 07.07.2018 00:41 — Новини Укрінформ
В Одесі провели флешмоб з вимогою звільнення українських політв'язнів

В Одесі провели флешмоб з вимогою звільнення українських політв'язнів

Фото, відео
1397
Ukrinform
У п'ятницю ввечері на Потьомкінських сходах кілька сотень одеситів провели акцію потесту з вимогою звільнити українських політв'язнів, яких незаконно захопила й утримує путінський режим РФ.

Учасники акції тримали в руках банери з гаслами "Олег Сенцов, ми з тобою!", "Свободу полоненим!", "#FreeSentcov", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми прийшли сюди, щоб підтримати усіх українських політичних в'язнів, яких путінський режим незаконно утримує в російських тюрмах. Один з них - Олег Сенцов - 14 травня оголосив голодування на знак протесту, вимагаючи їх звільнення. Сьогодні 55-й день триває його акція аротесту. А 5 липня було оголошено ще один вирок українцю Володимиру Балуху - тільки за те, що він розгорнув прапор своєї країни на рідній землі", - зазначила один з організаторів одеської акції - лідер осередку "Правого сектора" Тетяна Сойкіна.

В Одесі провели флешмоб з вимогою звільнення українських політв'язнів

Читайте також: Архієпископ Климент попросив Путіна звільнити українських політв’язнів

"Ми вимагаємо: свободу Сенцову, Балуху та іншим українським політв'язням!" - учасники акції, що скандували ці гасла, запалили фаєри на Потьомкінських сходах.

Як повідомлялося, представники патріотичних організацій провели протягом останніх місяців низку акцій протесту біля генконсульства РФ в Одесі та інших площах міста проти анексії Криму, захоплення та ув'язнення окупантами більше шестидесяти українців та кримських татар.

Фото, відео Ніни Ляшонок

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-