Залізничники до 16 години відновлять рух на перегоні Іванівка – Веселий Кут

Залізничники до 16 години відновлять рух на перегоні Іванівка – Веселий Кут

1213
Ukrinform
Залізничники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» завершують роботи з відновлення руху поїздів на перегоні Іванівка – Веселий Кут, де 3 липня сталося сходження з рейок 14 вагонів вантажного поїзда.

Про це повідомляє медіацентр «Укрзалізниці».

"Для ліквідації наслідків сходження було задіяно відновні поїзди Подільська, Роздільної та Одеси-Товарної, бригади яких уже ввечері 3 липня розпочали підйом пошкоджених вагонів. Зокрема, працівники відновлювального поїзда Роздільна за допомогою гідравлічного обладнання підняли два вагони, а в ніч на 4 липня працівники відновлювальних поїздів Подільськ і Роздільна за допомогою бульдозерів відтягли ще 8 вагонів для створення габариту пропуску поїздів. Підйом ще двох вагонів планується завершити найближчими годинами за допомогою крану ЕДК-500 відновного поїзда Роздільна", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внаслідок інциденту пошкоджено близько 150 метрів рейко-шпальної решітки непарної колії, 100 метрів рейко-шпальної решітки парної колії та одну опору контактної мережі.

Читайте також: Аварія на Одещині: залізничники відновлюють рух на непарній колії

"Наразі над відновленням рейко-шпальної решітки на непарній колії працюють спеціалісти колійних машинних станцій Цвіткове, Усатове та Вапнярка. Роботи планується завершити до 16 год. 4 липня, після чого рух залізничного транспорту на пошкодженій ділянці буде повністю відновлено", - інформує Укрзалізниця.

Нагадаємо, що через сходження вагонів вантажного поїзда було змінено маршрут і графік руху 16 пасажирських поїздів. Через це ряд потягів прибув до кінцевого пункту з затримками.

На місці події проводяться службове та кримінальне розслідування. Після ретельного обстеження пошкодженої колії та технічного стану вагонів буде остаточно встановлено причини сходження вагонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-