Марина Порошенко відкрила перший в Україні дитячий інклюзивний парк

Марина Порошенко відкрила перший в Україні дитячий інклюзивний парк

Фото
Укрінформ
У Дніпрі за участю дружини Президента України Марини Порошенко відкрили перший у країні інклюзивний дитячий парк.

Про це повідомив у Фейсбуці радник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Юрій Голик. 

"Перший інклюзивний дитячий парк у сквері біля Дніпропетровської ОДА у рамках Соціальної програми Марини Порошенко відкрито", - йдеться в повідомленні.

За словами Голика, цей парк зручний і комфортний як для звичайних дітей, так і для дітей з особливими потребами. На кожному з трьох входів у нього є мнемосхема, інформація в якій продубльована шрифтом Брайля для людей зі слабким зором. Трав'яне покриття в парку двох типів: газонна трава і штучна - в місцях примикання парку до самого скверу. Спеціальне різнокольорове покриття на підлозі за складом схоже на легкоатлетичне, але в даному разі це 100% екологічний матеріал, що легко миється і безпечний для дітей. Доріжки зроблені зі спеціальної тактильної плитки двох видів для людей зі слабким зором. 

Читайте також: Тернопільська область долучилася до проекту з розвитку інклюзивної освіти

У парку є спеціальні гойдалки, на які можна заїхати на візку, спеціальна безбар’єрна карусель, однаково зручна для всіх дітей. Також є різнорівнева пісочниця, шахові столи, музичні інструменти, лабіринт із живих кущів, дуже велика кількість ігрових елементів, спрямованих на розвиток пам'яті і швидкості реакції дітей та багато іншого.

У парку працюють волонтери, які пройшли спеціальне навчання.

У Дніпрі відкрився перший інклюзивний парк в Україні/ Фото Миколи М'якшикова

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-