Сміттєва криза у Дрогобичі: влада вирішила звернутися про допомогу до Києва

Сміттєва криза у Дрогобичі: влада вирішила звернутися про допомогу до Києва

Укрінформ
У місті Дрогобич на Львівщині під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили звернутися до керівництва України по допомогу з вивезенням твердих побутових відходів з міста.

Про це повідомив мер Дрогобича Тарас Кучма.

"Ситуація з накопиченням сміття у нашому місті та його утилізація - проблема номер один, над вирішенням якої ми працюємо. Мною було скликано екстренне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання ми прийняли рішення звернутися до Президента України, Кабінету міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо надання допомоги у вирішенні ситуації з вивозом твердих побутових відходів з міста", - наголосив Кучма.

Він зазначив, що влада Дрогобича звернулася також до Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення виїзного засідання комісії спільно з керівництвом міст Борислава, Самбора, Стрия та Миколаєва, оскільки треба вирішити питання щодо тимчасового, впродовж 3 місяців, вивезення сміття з Дрогобича на полігони вказаних міст. За цей період, пояснив мер, мають бути оформлені документи щодо виділення додаткової земельної ділянки для складування твердих побутових відходів міста Дрогобич.

Читайте також: Столична влада покарає комунальників за сміттєві баки біля "Стіни Пам'яті"

"В той час, коли ми шукаємо усі можливі варіанти вирішення проблеми, на вулицях міста один за одним загоряються сміттєві майданчики. Все це знімається на відео і тут же вкидається в мережу Інтернет. Це не що інше як провокації", - підкреслив мер Дрогобича.

Він закликав "гарячі голови схаменутися", тому що своїми діями вони наближають місто до екологічної катастрофи.

Фото: Громадське радіо

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-