Порошенко у Дніпрі долучився до

Порошенко у Дніпрі долучився до "вишиваного" флешмобу

Фото, відео
Укрінформ
Українська вишиванка має різні орнаменти - від Закарпаття й до Луганщини, але є символом всього українського народу.

Про це заявив Президент Петро Порошенко, виступаючи у Дніпрі на флешмобі з нагоди Дня вишиванки, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Є символи української нації й українського народу, які не гірше за герб, за гімн, за прапор характеризують Україну і українців. Це є наша українська вишиванка. Різні орнаменти — від Закарпаття до Луганщини, але вона є одна”, - сказав Порошенко.

Він подякував Дніпру - місту, яке, за його словами, стало форпостом України з 2014 року, не дало розповсюдитись “сепаратистській отруті”, за “фантастичний флешмоб” до Дня вишиванки.

Флешмоб у вишиванках / Фото: М'якшиков Микола, Укрінформ

Президент висловив сподівання, що надалі українців ставатиме все більше, повернеться мир, і вся країна стане “надзвичайно об’єднана”.

Водночас глава держави підкреслив, що функцію об’єднання виконує і вишиванка.

Читайте також: Марина Порошенко долучилася до вишивання рушника “Сонячна Одещина”

Після промови учасники флешмобу на місцевому майдані піднімали над головами різнокольорові таблички таким чином, що з висоти загальна картинка складалася в орнаменти. Змінювалися таблички - змінювалися й орнаменти. Тим часом ведучий акції оголошував, якому регіону притаманний той чи інший орнамент.

Пізніше до флешмобу долучився і Президент, за участю якого було створено фінальне зображення - карти України із зображенням герба.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-