Місцева влада зобов’язана забезпечити розвиток критичної інфраструктури - Зубко

Місцева влада зобов’язана забезпечити розвиток критичної інфраструктури - Зубко

Децентралізація
901
Ukrinform
Органи місцевого самоврядування мають не лише опікуватись будівництвом житла, а й розбудовою інженерної та соціальної інфраструктури, модернізацією систем тепло- та водопостачання, перспективою розвитку територій.

Так прокоментував схвалені урядом зміни до Закону «Про питну воду і питне водопостачання» Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба Мінрегіону

«Внесені зміни дадуть змогу суттєво покращити фінансово-економічний стан підприємств водопостачання, забезпечити споживачів якісною та безпечною питною водою та підвищити якість надання послуг населенню, запобігти виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, забезпечити охорону навколишнього природного середовища», - наголосив Зубко.

Він повідомив, що прийнятими змінами підприємствам питного водопостачання надається право розробляти, а органам місцевого самоврядування затверджувати схеми оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення, а також встановлювати нормативи питного водопостачання.

Серед головних змін також - надання права підприємствам питного водопостачання надавати технічні умови на приєднання до систем централізованого водопостачання або водовідведення.

Читайте також: Канада обвинувачує Росію у втручанні в критичну інфраструктуру

Як повідомляв Укрінформ, у четвер Кабінет міністрів удосконалив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України». Таке рішення було схвалене на засіданні уряду. Фінансування програми у 2018 році передбачено у розмірі 200 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>