На Прикарпатті школу-інтернат хочуть закрити через погану пожежну безпеку

На Прикарпатті школу-інтернат хочуть закрити через погану пожежну безпеку

1043
Ukrinform
Працівники ДСНС в Івано-Франківській області подали до суду позовну заяву щодо стану пожежної безпеки у Тлумацькій школі-інтернаті. Освітній заклад можуть закрити.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив начальник Управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.

«Ми подали позовну заяву до адміністративного суду на Тлумацьку школу-інтернат, оскільки діти там перебувають у небезпеці. В закладі є загроза виникнення пожежі, а в такому разі, відповідно, може виникнути  ускладнення гасіння вогню та евакуації дітей і дорослих. Поки триває розгляд заяви, об’єкт має усунути недоліки. Якщо цього не станеться, суд може ухвалити рішення про закриття цього закладу», - повідомив Чернецький.

В Івано-Франківській області перевірили стан техногенної та пожежної безпеки у  51 закладі освіти, з них 34 - дошкільні, у 4 закладах охорони здоров’я та 13 торговельно-розважальних комплексах. Виявлено більше сотні порушень вимог пожежної безпеки, за що 13 керівників притягнуто до адмінвідповідальності.

Читайте також: Директора табору "Вікторія" продовжать судити 27 квітня

У Тлумацькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті навчається 110 дітей із затримкою психічного розвитку віком від 6 до 16 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-