SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Tank Challenge: на Рівненщині перевірили готовність ЗСУ до міжнародних змагань - 23.04.2018 20:40 — Новини Укрінформ
Tank Challenge: на Рівненщині перевірили готовність ЗСУ до міжнародних змагань

Tank Challenge: на Рівненщині перевірили готовність ЗСУ до міжнародних змагань

Фото
2228
Ukrinform
У рамках підготовки танкового підрозділу до міжнародних танкових змагань «Сильна Європа» (Strong Europe Tank Challenge) Рівненський полігон відвідав командувач Сухопутних військ генерал-полковник Сергій Попко.

Про це повідомляє Rivne Media.

«На Рівненщині проведено перевірку готовності Т-84 та їх екіпажів до танкових змагань «Сильна Європа» (Strong Europe Tank Challenge)», - йдеться в повідомленні.

Рівненські танкісти поїдуть на змагання в Німеччину / Фото з сайту rivne.media

Зазначається, що командувач виду Збройних Сил особисто ознайомився із завершальним етапом, який полягав у пристрілці озброєння бойових машин і остаточному доопрацюванні представниками заводу виробника. Генерал-полковник Сергій Попко подякував представникам підприємства Укроборонопрому, які здійснили випуск і підготовку цих танків Т-84. За його словами, у порівнянні з попередніми моделями вони дозволяють здійснювати рух під час маневру на великій швидкості, як вперед, так і назад. Замінені елементи системи управління вогнем, встановлено достатньо нові приціли для навідника з тепловізором. А для командира танка — новий прилад, який дозволяє йому за необхідності брати управління вогнем на себе.

Читайте також: В Україні через військові навчання закрили два морські канали

Минулого року Україна вперше брала участь у змаганнях з танкового біатлону на території Німеччини. Танковий взвод 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» був представлений модернізованими танками Т-64БВ та зумів вибороти п’яте місце з шести, обійшовши команду Польщі, яка виступала на новітніх танках Leopard 2A5.

Цього року боротьба між танковими підрозділами під час міжнародних танкових змагань «Сильна Європа» (Strong Europe Tank Challenge) очікується ще запеклішою, адже до участі в заході, окрім України, заявлено вже вісім країн.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-