На Запоріжжі вміст фенолу у повітрі на третину перевищив норму

На Запоріжжі вміст фенолу у повітрі на третину перевищив норму

Укрінформ
На Запоріжжі зафіксовано значне перевищення вмісту шкідливих речовин: фенолу, сірководню та сірковуглецю  у повітрі.

Про це йдеться у повідомленні Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, що протягом  тижня провів 26 досліджень атмосферного повітря та виявив перевищення гранично-допустимих концентрацій шкідливих речовин більш ніж у 30% з них.

«Максимальні перевищення зареєстровано по 5-и інгредієнтах: фенолу (0,016 мг/куб. м, що в 1,6 разу вище ГДК), сірковуглецю ( 0,044 мг/куб.м, що 1,47 разу вище ГДК), сірководню (0,01 мг/куб.м, в 1,25 разу вище ГДК), а також пилу та азоту діоксиду, гранично-допустимі концентрації яких перевищено в 1,42 разу (0,71 мг/куб.м) та 1,1 разу (0,21 мг/куб.м) відповідно», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Дарницька ТЕЦ не пустила екологічних інспекторів - Семерак

За даними ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр», дослідження проводились на території Заводського району Запоріжжя, що традиційно вважається районом з найгіршим атмосферним повітрям, оскільки знаходиться в безпосередній близькості від проммайданчика - місця розташування великих підприємств.

Всього було проведено 26 досліджень, під час яких зареєстровано 8 перевищень гранично-допустимих концентрацій – 30,7%, що значно більше середнього багаторічного показника перевищення ГДК, який становить - 17,3%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-