Паводок в Україні: які річки в

Паводок в Україні: які річки в "зоні ризику"

Укрінформ
В Україні внаслідок розвитку весняного водопілля 7-10 квiтня очікується подальше підняття рівнів води у водоймах.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України із посиланням на Укргідрометцентр.

«Упродовж 7 -10 квiтня подальший підйом рівнів води становитиме: на рiчках басейнів Прип'яті, середніх та нижніх течіях Сули, Псла, Ворскли - 0,1- 0,5 м з виходом води на заплаву, її подальшим затопленням (Сумська, Полтавська обл.), досягненням і перевищенням вiдмiток початкового затоплення окремих господарських споруд (у Ратнiвському, Старовижівському, Любешівському, Маневицькому р-нах Волинської обл.), - йдеться у повідомленні.

Водночас, на річках басейну Десни, Сіверського Дінця - 0,4 - 1,2 м з виходом води на заплаву Десни (в районі м. Новгород-Сіверський) і малих річок у Чернігівській, Сумській областях та подальшим її затопленням на р. Убідь, р.Снов: подальший перелив води через дороги місцевого значення, оточення водою понижених населених пунктів у Чернігівському районі (Чернігівської обл.); досягненням і перевищенням вiдмiток початкового затоплення окремих господарських споруд та населених пунктів у Новопсковському районі Луганської області.

На Верхньому Дніпрі (у Чернігівської обл.) - 0,2 - 0,4 м з початковим виходом води на заплаву.

Як повідомляв Укрінформ, 6 квiтня на рiчках басейнів Прип'яті, Сіверського Дінця зберігається можливість досягнення небезпечних відміток часткового затоплення окремих господарських об'єктів у Волинській та населених пунктів у Луганській областях.

Читайте також: Через підтоплення шахт Луганщини може виникнути надзвичайна техногенна ситуація

6-8 квітня на українській ділянці Дунаю біля м. Вилкове очікується підвищення рівнів води, внаслідок нагонів вітру в умовах проходження весняного водопілля:

6 квітня до відміток 170-180 см над нулем поста;

7-8 квітня - 180-190 см, з досягненням небезпечної відмітки підтоплення 50% міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-