Укрзалізниця на великодні свята запускає 10 додаткових поїздів

Укрзалізниця на великодні свята запускає 10 додаткових поїздів

Укрінформ
Для забезпечення перевезення пасажирів під час великодніх свят Укрзалізниця призначила 10 додаткових модернізованих регіональних поїздів. 

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Укрзалізниця».

Зазначається, що для формування цих поїздів було залучено комфортабельний рухомий склад, який курсує човниковими маршрутами між Києвом і його містами-сателітами та в зазначений період доби не використовується на цих маршрутах.

«Зокрема, на 6 квітня призначено 2 регіональні поїзди, що вирушатимуть зі станції Святошин: № 802 Святошин - Шостка та № 812/811 Святошин - Жмеринка. На 7 квітня призначено 6 додаткових регіональних поїздів: № 801 Шостка - Київ (з платформи Північна), № 804 Київ (з платформи Північна) - Шостка, № 803 Шостка - Фастів. Також на цей день призначено поїзди, що курсуватимуть через Вінницю: № 812 Жмеринка - Київ, № 825 Київ - Хмельницький і № 826 Хмельницький - Фастів», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Укрзалізниця впродовж двох місяців запустить повноцінне харчування у поїздах

Водночас, на 9 квітня призначено регіональні поїзди № 831 Фастів-1 - Жмеринка, а на 10 квітня № 832 Жмеринка - Святошин. Вони теж курсуватимуть через Вінницю.

Як повідомлялося, на великодні свята Укрзалізниця призначила загалом 26 додаткових поїздів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-