SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У порту "Чорноморськ" зійшов з рейок потяг із зерном - 29.03.2018 14:07 — Новини Укрінформ
У порту "Чорноморськ" зійшов з рейок потяг із зерном

У порту "Чорноморськ" зійшов з рейок потяг із зерном

Фото
1195
Ukrinform
Вантажний потяг із зерном зійшов з рейок на зерновому терміналі морського торговельного порту "Чорноморськ".

Про це повідомляє директор з економіки і фінансів ПАТ "Укрзалізниця" Андрій Рязанцев.

"На зерновому терміналі порту "Чорноморськ" у середу відбулась серйозна і водночас знакова аварія. Жертв цього разу немає. На приватній під'їзній колії був сформований приватною структурою вантажний потяг, приватним маневровим локомотивом власники намагались перемістити вантаж до місця призначення. Наслідки нагадують кадри сюрреалістичних кінострічок", - зазначив Рязанцев.

Читайте також: Укрзалізниця планує виробництво покращених зерновозів на власних заводах

Він зауважив, що на фоні розмов про допуск "приватної тяги" на інфраструктуру залізниці, падіння з кількаметрової висоти локомотива разом з навантаженими зерном вагонами свідчить явно не на користь нововведення.

У порту "Чорноморськ" зійшов з рейок потяг із зерном

Сьогодні в Україні близько двох тисяч маневрових локомотивів поза управлінням Укрзалізниці. Рівень їх обліку та контролю за використанням, безпекою їх руху, станом та кваліфікацією локомотивних бригад на катастрофічно низькому рівні, уточнив Рязанцев.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-