Марина Порошенко обговорила створення інклюзивно-ресурсних центрів на Волині

Марина Порошенко обговорила створення інклюзивно-ресурсних центрів на Волині

Фото
1187
Укрінформ
У Луцьку дружина Президента України Марина Порошенко зустрілася з представниками місцевої влади і обговорила з ними створення мережі Інклюзивно-освітніх центрів.

Про це повідомляє у Facebook прес-служба Благодійного фонду Порошенка.

"Дружина Президента провела нараду з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів Волинської області, які відповідно до Постанови Кабінету міністрів України №545 мають запрацювати з 1 вересня 2018 року", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Марина Порошенко відкрила міжнародний форум з інклюзивного мистецтва

З головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком було підписано Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного фонду Порошенка "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації".

Марина Порошенко обговорила створення інклюзивно-ресурсних центрів на Волині / Фото: Марків Михайло, Укрінформ

Марина Порошенко вручила голові Волинської ОДА типові проекти створення Інклюзивно-ресурсного центру в територіальній громаді, а також Медіатеки та Ресурсної кімнати, які стали невід’ємною частиною нового освітнього простору і в близькому майбутньому стануть доступними школярам Волинської області.

За словами Марини Порошенко, наразі на Волині функціонує 153 інклюзивних навчальних закладів, у яких навчається 334 дитини з особливими освітніми потребами. Втім, інклюзивною освітою охоплені лише близько 2% "особливих" дітей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-