Марина Порошенко побувала в Невицькому замку

Марина Порошенко побувала в Невицькому замку

Фото
1599
Ukrinform
Марина Порошенко, яка перебуває робочою поїздкою на Закарпатті, оглянула поблизу Ужгорода Невицький замок – памятку середньовічної замкової архітектури.

Під час огляду голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розповів першій леді, що цього року на виділені державою кошти передбачено першу чергу невідкладних робіт з реставрації замку.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу із місця події.

«Невицький замок – одна із найстаріших споруд Закарпаття, яка має надзвичайно високу архітектурну цінність та не має аналогій на території країни. І рішення питання реставрації пам’ятки сприятиме розвитку туристичної інфраструктури та актуалізації національної культурної спадщини», - зазначила Марина Порошенко під час огляду Невицького замку.

Марина Порошенко у Невицькому замоку / Фото: Сергій Гудак, Укрінформ

За словами Москаля, проект реставрації Невицького замку передбачає реставрацію центральної вежі з повною заміною покрівлі та укріплення дерев'яних конструкцій, будівництво оглядового майданчика, укріплення стіни великої вежі та реставрацію малої вежі. Також передбачається впорядкування та благоустрій території, встановлення системи зовнішнього освітлення.

Читайте також: На Львівщині започаткували романтичний тур до мощей святого Валентина

Як розповіли журналістам під час презентації проекту реставрації, після завершення першої черги робіт головна вежа зможе приймати туристів. Це безумовно сприятиме додатковим надходженням до місцевих бюджетів.

Як раніше повідомляв Укрінформ, восени минулого року в Закарпатській ОДА інфломували, що 2018 року проведуть першу чергу реставраційних робіт на Невицькому замку. В січні цього року повідомили, що загальна сума, яку виділяє держава на реставрацію унікального замку - 11, 2 мільйона гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-