У Вінниці всі школи закрили на карантин до 6 лютого

У Вінниці всі школи закрили на карантин до 6 лютого

Укрінформ
У Вінниці тимчасово призупинили навчання у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста з 31 січня по 6 лютого для запобігання епідемії грипу.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

"Для запобігання поширенню грипу та ГРВІ серед вінницьких дітей, призупиняється навчання у всіх школах Вінниці. Вимушені канікули розпочинаються з 31 січня і триватимуть по 6 лютого", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Запоріжжі закрили на карантин 38 класів і ліцей, на черзі ще три школи

Зазначається, що у місті з початку епідемічного сезону зареєстровано 38 836 випадків захворювань на грип та ГРВІ. З них – 22 728 діти до 18 років, що становить 59%. За останній тиждень за медичною допомогою звернулось 2 733 людини, з них 1 840 дітей, що складає 67,3%.

Читайте також: Одеській області не вистачає вакцини проти кору

Поступове підвищення рівня захворюваності відмічається починаючи з 2-го тижня поточного року. Так, за 2-й тиждень звернулись за медичною допомогою з приводу респіраторних захворювань 1878 вінничан, з яких діти складали 57,2%, за 3-й тиждень зареєстровано 2287 захворілих, з яких 60,8% діти. Темп приросту всього склав 14%, по дитячому населенню – 71%.

Читайте також: МОЗ повідомляє про зростання захворюваності на кір

Згідно з даними щоденного моніторингу за відвідуваністю в загальноосвітніх закладах, який проводиться з 15 січня поточного року, чітко прослідковується тенденція до збільшення кількості захворілих серед учнів. Станом на 30.01.2018 р. середня питома вага відсутніх з причин хвороби коливається в межах 8-34% і становить 17%, зростання відбувалося починаючи з 23 січня  – з 10% до 17%.

Читайте також: У США від грипу померли 37 дітей, на карантин закриті школи в 11 штатах

Для запобігання епідемічного поширення грипу та ГРВІ серед дитячого населення міста, було прийнято рішення призупинити навчальний процес в загальноосвітніх навчальних закладах міста з 31 січня поточного року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-