Артемсіль розпочала випуск очищеної харчової продукції

Артемсіль розпочала випуск очищеної харчової продукції

Децентралізація
1342
Укрінформ
Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» розпочало виробництво очищеної харчової солі, яка буде йти як на експорт, так і на внутрішній ринок. 

Про це повідомляє прес-служба підприємства. 

«Сьогодні ми почали виробництво солі вищого гатунку в сучасній упаковці зі збереженням традиційного зовнішнього вигляду пачки. Реалізація цього проекту дозволить нам поліпшити якість продукції, збільшити присутність ДП «Артемсіль» на експортних ринках і створити нові робочі місця», -    зазначила керівник підприємства Вікторія Луценко.

Технічні спеціалісти підприємства відзначили, що для отримання солі вищого гатунку по ДСТУ 3583:2015, в існуючу технологію був інтегрований процес фотосепарації, який дозволив усунути з кам'яної солі темні включення природного походження (ангідриди). В результаті сіль отримала більш привабливий зовнішній вигляд, а також в ній збільшився вміст NaCl до 99%.

Читайте також: Артемсіль: Чистий прибуток зріс на 20,5%, середня зарплата - понад 10 тисяч

Зазначається, що в цей же день випуск очищеної харчової солі був запущений на двох рудниках підприємства одночасно. На ділянці рудника №1,3 нова харчова продукція розфасовується в картонну пачку і поліетиленовий пакет масою 1 кілограм. На ділянці рудника №4 проходить не тільки додаткове очищення солі, але і розфасовка її в пачки нового зразка вагою 0,5 і 1 кг. Ця упаковка більш барвиста, зручна у використанні, продукція в ній не просипається і не злежується. Харчова сіль після додаткового очищення і якісної упаковки відповідає європейським нормам якості.

"Програма по реконструкції і модернізації всіх рудників була розпочата на підприємстві ще в 2016 році. Основні інвестиції в закупівлю імпортного високотехнологічного обладнання склали 23,5 мільйона гривень. Системи для очищення і фасування солі були закуплені через електронну систему Prozorro, що дозволило вибрати найкраще обладнання за прийнятною ціною. За попередніми розрахунками, вкладені інвестиції в даний проект окупляться вже через 1,5 року", - акцентували в ДП "Артемсіль".

Солевидобувне підприємство планує продовжити технічне переоснащення рудників і перейти до випуску очищеної солі на всіх виробничих лініях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-