Артемсіль розпочала випуск очищеної харчової продукції

Артемсіль розпочала випуск очищеної харчової продукції

Децентралізація
Укрінформ
Державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» розпочало виробництво очищеної харчової солі, яка буде йти як на експорт, так і на внутрішній ринок. 

Про це повідомляє прес-служба підприємства. 

«Сьогодні ми почали виробництво солі вищого гатунку в сучасній упаковці зі збереженням традиційного зовнішнього вигляду пачки. Реалізація цього проекту дозволить нам поліпшити якість продукції, збільшити присутність ДП «Артемсіль» на експортних ринках і створити нові робочі місця», -    зазначила керівник підприємства Вікторія Луценко.

Технічні спеціалісти підприємства відзначили, що для отримання солі вищого гатунку по ДСТУ 3583:2015, в існуючу технологію був інтегрований процес фотосепарації, який дозволив усунути з кам'яної солі темні включення природного походження (ангідриди). В результаті сіль отримала більш привабливий зовнішній вигляд, а також в ній збільшився вміст NaCl до 99%.

Читайте також: Артемсіль: Чистий прибуток зріс на 20,5%, середня зарплата - понад 10 тисяч

Зазначається, що в цей же день випуск очищеної харчової солі був запущений на двох рудниках підприємства одночасно. На ділянці рудника №1,3 нова харчова продукція розфасовується в картонну пачку і поліетиленовий пакет масою 1 кілограм. На ділянці рудника №4 проходить не тільки додаткове очищення солі, але і розфасовка її в пачки нового зразка вагою 0,5 і 1 кг. Ця упаковка більш барвиста, зручна у використанні, продукція в ній не просипається і не злежується. Харчова сіль після додаткового очищення і якісної упаковки відповідає європейським нормам якості.

"Програма по реконструкції і модернізації всіх рудників була розпочата на підприємстві ще в 2016 році. Основні інвестиції в закупівлю імпортного високотехнологічного обладнання склали 23,5 мільйона гривень. Системи для очищення і фасування солі були закуплені через електронну систему Prozorro, що дозволило вибрати найкраще обладнання за прийнятною ціною. За попередніми розрахунками, вкладені інвестиції в даний проект окупляться вже через 1,5 року", - акцентували в ДП "Артемсіль".

Солевидобувне підприємство планує продовжити технічне переоснащення рудників і перейти до випуску очищеної солі на всіх виробничих лініях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-