Львів визначився із ділянкою під сміттєпереробний комплекс

Львів визначився із ділянкою під сміттєпереробний комплекс

Укрінформ
Львів на майбутньому сміттєпереробному комплексі буде використовувати підтверджені технології, які вже ефективно працюють у сусідніх країнах.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

«Львівська міська рада працює над реалізацією проекту сміттєпереробного комплексу у Львові. Зараз тривають роботи з погодження та отримання земельної ділянки, французькі консультанти паралельно допомагають визначити основне технологічне наповнення майбутнього комплексу, ЛКП «Зелене місто» готує тендерний пакет», - зазначив Ноздря.

Читайте також: Перевізники Львова “заробили” на смітті 51 мільйон

За його словами, попередню ділянку на території ТЕЦ-2, яка планувалася під спорудження сміттєпереробного комплексу, не можна використати через протест мешканців навколишніх сіл, котрі заявили на неї свої права. Довелось застосувати альтернативний варіант.

Напередоні сесія міської ради виділила «Зеленому місту», яке є стороною угоди про фінансування цього проекту з ЄБРР, ділянку поряд з очисними спорудами «Львівводоканалу».

Комплекс включить у себе сортувальну лінію з певними елементами автоматизації, а також біологічну частину, яка забезпечить компостування органічної фракції побутових відходів.

Основне технологічне наповнення майбутнього комплексу місту допомагають визначити консультанти з французької фірми Egis.

Тендер на закупівлю технологічних ліній планується провести у березні-квітні наступного року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-