Рух на усіх автошляхах загального користування відкритий

Рух на усіх автошляхах загального користування відкритий

Укрінформ
У понеділок, 11 грудня, обмежень в русі на автодорогах загального користування немає. На автошляхах задіяно 1242 одиниці техніки.

Про це повідомляється на сторінці Державного агентства автомобільних доріг України у Facebook.

"Обмежень в русі на автодорогах загального користування немає. Для оперативного забезпечення проїзду в Україні дорожніми організаціями задіяно 1242 одиниці техніки та понад 2000 співробітників", - йдеться у повідомленні.

У більшості областей стан покриття на автодорогах державного та місцевого значення – мокрий; у Київській, Вінницькій, Волинській, Чернігівській, Полтавській, Черкаській, Волинській, Львівській та Хмельницькій областях покриття місцями засніжене.

На ранок 11 грудня 2017 року подекуди по території країни спостерігалися опади у вигляді невеликого снігу. У південній частині країни зафіксовано дощ, у Харківській області – мокрий сніг. В інших областях без опадів.

Температура повітря у західній частині коливається від -5 до +3°С , в північній - від 0 до +5С, у центральних та південних областях коливається від -5 до +5°С, а в східних від -1 до +9°С.

На перевальних ділянках доріг переважно сніг, температура повітря коливається від "мінус" 5 до 0°С. На Торунському перевалі – "мінус" 5°С, невеликий сніг; Яблунецькому перевалі – "мінус" 4°С, сніг; Івашківському перевал – сніг, "мінус" 2°С, Орявському – сніг, "мінус" 2°С; на Вишківському перевалі – невеликий сніг, "мінус" 3°С; на Яблунецькому – "мінус" 3°С.

Читайте також: В Україні без світла через негоду - 537 населених пунктів

Покриття доріг у Київській області переважно мокре. Рух автотранспорту в області забезпечено.

На автодорозі М-01 Київ-Чернігів температура "мінус" 3°С; працює 11 механізмів.

На автодорозі М-03 Київ-Харків температура -3°С; працює 15 механізмів.

На автодорозі М-05 Київ-Одеса температура від 0 до -4°С; працює 23 одиниці техніки.

На автодорозі М-06 Київ-Чоп температура -2°С; працює 10 одиниць техніки.

На автодорозі М-07 Київ-Ковель температура -2°С; працює 3 одиниці техніки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-