У Львові на стоянці готелю підірвали польський туристичний автобус

У Львові на стоянці готелю підірвали польський туристичний автобус

Укрінформ
На стоянці біля одного з готелів Львова невідомі пошкодили автобус, який перевозив польських туристів.

Про це  кореспондентові Укрінформу повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«9 грудня вночі на кільцевій дорозі Львова на стоянці одного з готелів Львова пошкоджено автобус, який здійснював екскурсійне перевезення польських туристів до Львова», - йдеться у повідомленні.

На місці працює слідчо-оперативна група. Потерпілих нема. 

Як повідомив у Facebook депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич “9 грудня близько 23:20 на кільцевій дорозі на стоянці готелю “Панська Гора” невідомим вибуховим пристроєм пошкодили зовнішню обшивку та бокове скло автобуса марки МАN на польській реєстрації”.

Зінкевич зазначив, що в момент вибуху в автобусі нікого не було.

Пустомитівська райдержадміністрація вживає необхідних заходів, аби забезпечити безперешкодне повернення іноземців на Батьківщину.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка засудив дії зловмисників. 

Розстріл автобуса 1 / 6

"Вважаю, це зроблено, аби зірвати візит президента Польщі до України та внести розлад у відносини між сусідами", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Водночас міністр закордонних справ Павло Клімкін рішуче засудив інцидент в Twitter.

“Хтось настирливо намагається розсварити нас з Польщею та зірвати візит президента Анджея Дуди. Зробимо все, щоб розслідувати цей інцидент. А провокаторам скажу – не вийде!”, – написав міністр.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-