На модернізацію аеропорту в Ужгороді потрібно 100 мільйонів - директор

На модернізацію аеропорту в Ужгороді потрібно 100 мільйонів - директор

1103
Ukrinform
Аеропорт "Ужгород" очікує на аудит спеціалістів із Європи. Після цього потрібно відновити матеріальну базу летовища – на це треба близько 100 млн грн.

Про це сказав Євген Гапоненко, директор ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» на прес-конференції в Ужгородському прес-клубі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наразі Ужгородський аеропорт очікує на європейський аудит. Відповідну заявку вже подало ДП «Украерорух». Проводити сертифікацію будуть спеціалісти з Європи. Для модернізації аеропорта, відновлення застарілого обладнання необхідно близько 100 млн грн", - зазначив Гапоненко.

Разом із тим, він повідомив, що аеропорт в Ужгороді - це важливий стратегічний об’єкт, який працює.

«Якщо відновити активну роботу, то відразу піднімається інвестиційна привабливість регіону, йде пасажиропотік. Ми втрачаємо час, оскільки в країні почалися зміни, розвиваються аеропорти. Перший рейс, який я бачу, це авіасполучення зі столицею, далі підуть пасажири. Перевізник має бути такий, який дасть доступні квитки, зручні літаки. Ставки треба робити на збільшення регулярності рейсів», - сказав Гапоненко.

Гапоненко переконаний, що аеропорт в Ужгороді – один з найперспективніших в країні, але необхідно запустити пасажиропотік. За його словами, аеропорт в стані покривати фіксовані витрати (заробітна плата, комунальні послуги тощо) – для цього необхідно здійснювати два рейси у день.

Також він повідомив, що 4 грудня о 16.00 відбудеться зустріч керівництва аеропорту, представників готельного бізнесу, туристичних фірм та інших зацікавлених організацій для вироблення спільних дій щодо роботи аеропорту в Ужгороді.

Читайте також: В аеропортах Парижа штрафуватимуть за забутий багаж

Як раніше повідомляв Укрінформ, аеропорт в Ужгороді зупинив обслуговування регулярних рейсів у 2016 році. 16 червня 2016-го закінчилася міждержавна угода між Словаччиною та Україною про обслуговування польотів літаків над словацькою територією.

Фото Голос Карпат

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>