Одеський губернатор вніс 600 тисяч застави за активіста, який "кидався" на поліцію

Одеський губернатор вніс 600 тисяч застави за активіста, який "кидався" на поліцію

1342
Ukrinform
Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов вніс 600 тисяч застави за активіста Сергія Стерненка, заарештованого після конфлікту з поліцейськими в Літньому саду. 

Про це Степанов написав у Facebook

"Щойно я вніс заставу за Сергія Стерненка. Я хочу, щоб моя позиція була зрозуміла і прозора. Це моя людська реакція на несправедливість. 600 тис. грн застави для того, хто кидався на поліцію, і 128 тис. грн застави для того, на чиїй совісті занапащені життя дітей у таборі «Вікторія». Де тут справедливість?» - підкреслив Степанов.

При цьому він уточнив, що не підтримує і ніколи не підтримуватиме радикальних форм протесту в цій спочатку мирній акції. Але він розуміє, що було приводом для таких дій. 

“Привід - обурливий, протест адекватний, форма протесту - не допустима!" - пише Степанов.

Він також вважає поліцію гарантом безпеки й категорично не згоден з критикою на адресу правоохоронних органів у ситуації навколо Літнього театру, оскільки "численна присутність поліції зірвала плани завести на мітинг у Міському саду тітушок, і влаштувати криваву бійню із захисниками Літнього театру".

Читайте також: Забудова Літнього театру в Одесі: губернатор внесе заставу за арештованого активіста

“Я, зі свого боку роблю все, що необхідно, щоб Літній театр став невід'ємною частиною Міського саду. Засновники Одеси подарували місту сад не для наживи ганебних ділків. Вони створювали прекрасне місто. І місто має залишатися прекрасним", - написав голова ОДА. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>