У Харкові на польсько-українському форумі обговорюють досвід реформи самоврядування

У Харкові на польсько-українському форумі обговорюють досвід реформи самоврядування

Фото
Укрінформ
Польський досвід реформи місцевого самоврядування та децентралізації став головною темою ІІ польсько-українського форуму «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції», який відкрито у Харкові.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Форум зібрав більше 400 учасників - представників місцевого самоврядування, українських і польських ділових та експертних кіл, громадських організацій. Серед учасників - голова Харківської ОДА Юлія Світлична, голова Харківської облради, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, генеральній консул РП в Харкові Януш Яблонський, президент Польсько-Української господарчої палати та президент Міжнародного об’єднання "Європа-Північ-Схід", екс-міністр економіки Польщі Яцек Пєхота та інші. Ініціаторами та організаторами форуму є Харківський центр розвитку місцевого самоврядування, Харківська ОДА, генеральне консульство Республіки Польща у м. Харкові, програма «U-LEAD з Європою», ГО «Польсько-українська аграрна асоціація», міжнародний фонд «Солідарність"...

"На Харківщині активно триває процес децентралізації та реформи місцевого самоврядування. На сьогодні створено 13 об’єднаних громад, які є спроможними та чисельність кожної з яких сягає від 6,5 до 26 тис. мешканців. Сьогодні наше спільне завдання - забезпечити розвиток їх територій, знайти точки росту, дати інструменти спроможності та ефективного управління... Поляки вважають, що реформа місцевого самоврядування – це їх найуспішніша реформа, яка зробила Польщу такою, як ми знаємо її зараз. Тому саме польський досвід реформи є дуже корисним зараз для місцевого самоврядування України, і особливо для східних її регіонів", - зазначила модератор форуму, директор Харківського центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова.

II Польсько-Український Форум місцевого самоврядування / Фото В'ячеслава Мадієвського

За програмою форуму до кінця дня відбудуться дві діскусійні панелі: з вивчення польського досвіду управління територіями, розвитку інфраструктури, створення комфортних умов для мешканців та формування бізнес-середовища, заохочення інвесторів до розвитку територій, підходів щодо пошуку інвесторів та самопозиціювання громад, співпраці між Польщею та Україною в сфері місцевого розвитку.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-