У Нацполіції назвали найхарактерніші

У Нацполіції назвали найхарактерніші "регіональні" види злочинності

Укрінформ
Поліції вдалось розкрити 88 відсотків вбивств, скоєних у різних регіонах України.

Про це сказав на брифінгу у Львові голова Нацполіції України Сергій Князєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Розкрито 88 відсотків вбивств, скоєних у державі. Вони найчастіше відбуваються під час розбійних нападів на приватні садиби підприємців. Зокрема, на Київщині сталося шість таких розбоїв. Традиційно присутній цей вид злочинності у приміській зоні столиці і в Одеській області, а в Запорізькій - нападають на фермерів, котрі реалізують збіжжя і отримують чималу готівку. Проте більшість причетних до таких злочинів заарештовано», - зазначив Князєв.

Читайте також: Гройсман наполягає на посиленні безпеки у громадських місцях

Глава Нацполіції назвав найбільш характерні "регіональні" види злочинності. Зокрема, на Харківщині і Дніпропетровщині цілорічно вчиняються зухвалі напади і грабежі. Але там збільшується присутність фахових правоохоронців, що дає можливість звітувати про затримання численних кримінальних груп. Львівщина у цьому плані на декілька порядків спокійніша згаданих областей. Проте тут турбує зростання кількості квартирних крадіжок.

В той же час Князєв запевнив, що в Україні почала знижуватись кількість вуличних пограбувань.

Читайте також: У Нацполіції заявили про різке зменшення умисних вбивств і замахів

На його думку, завдяки тому, що затриманим злочинцям «дають час подумати» у слідчих ізоляторах. Раніше їх допитували, опитували і відпускали до дому. Теперішня превенція в три доби дає змогу правопорушникам зрозуміти, що після скоєного він може потрапити за грати. Кількість таких затримань зросла на 70 відсотків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-