Москаль поскаржиться Гройсману на Мінфін через 41 “дорожній” мільйон

Москаль поскаржиться Гройсману на Мінфін через 41 “дорожній” мільйон

Укрінформ
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль стверджує, що Міністерство фінансів України забрало від Закарпаття 41 мільйон гривень, отриманих Закарпатською митницею ДФС від перевиконання планових показників у вересні, які були заплановані на ремонт доріг.

Про це він написав на своєму офіційному сайті.

«Із другого півріччя цього року для Закарпатської митниці різко підняли планові показники, які дуже важко виконати, а не те, що перевиконати. Це робилося навмисно, щоб не залишати нам грошей на відновлення інфраструктури. При тому, що інших джерел, крім «дорожнього експерименту», для ремонту доріг Закарпаття не має - місцеві бюджети дають копійки, а держбюджет не дає практично нічого. Незважаючи на підняті планові показники, у вересні Закарпатська митниця значно перевиконала плани, у результаті Закарпаття мало отримати 55 мільйонів гривень на ремонт доріг», - сказав Москаль.

Читайте также: Реабилитируются ли украинские дороги в 2018 году?

Він зазначив, що ці гроші вже були попередньо розподілені по конкретних об'єктах, і тут Мінфін із «грубим порушенням законодавства» забирає 41 мільйон, залишивши 14. Вилучення мотивується тим, що інші митниці України не виконали плани, тому гроші слід відібрати від тих, хто перевиконав.

«Однак це не передбачено жодним нормативно-правовим актом, закон чітко пише, що 50 відсотків від перевиконання залишається області для відновлення інфраструктури. Сьогодні ж я підніму це питання перед Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Якщо держбюджет не дає грошей на ремонт доріг, то хоча б не забирайте від нас те, що зароблене на місці», - зазначив Москаль.

Укрінформ, у свою чергу, зробив запит до Мінфіну з цього приводу, та чекає на відповідь.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-