Генштаб хоче прибрати ВОХР з охорони арсеналів

Генштаб хоче прибрати ВОХР з охорони арсеналів

Укрінформ
Генштаб готує пропозиції до Закону України “Про чисельність Збройних Сил України” у зв’язку з тим, що потребується збільшення чисельності ЗСУ для забезпечення належної охорони складів, баз та арсеналів озброєння.

Про це заявив у вівторок начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко у виступі перед слухачами та викладацьким складом Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського, повідомляє управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.

“На цей час ми готуємо пропозиції щодо заміни ВОХР батальйонами охорони та забезпечення, до складу яких входитимуть як підрозділи охорони, так і такелажні підрозділи та підрозділи механізації. Це, безумовно, призведе до збільшення загальної чисельності Збройних Сил. У цьому зв’язку ми готуємо пропозиції до Закону України “Про чисельність Збройних Сил України”, - зазначив він.

Муженко також вказав на те, що держава почала виділяти кошти для обладнання місць зберігання озброєння і боєприпасів та на організацію охорони цих об’єктів. Але обсяги проблем є значними, тож їх вирішення потребує не одного року. У спадщину від Радянського Союзу Україна отримала мільйони тонн боєприпасів, частина з яких уже непридатні до використання. Розосередження цього боєзапасу потребує залучення великих обсягів залізничних перевезень та сучасних засобів механізації, зазначив начальник Генштабу.

Читайте також: Вибухи на арсеналах мають ознаки цілеспрямованих диверсій — Муженко

“Намагання певних політичних сил у нашій державі використати ці надзвичайні події на складах і арсеналах у своїх власних інтересах не покращує загальну ситуацію”, - додав він.

Як повідомлялося, раніше начальник Головного управління персоналу - заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Артур Артеменко заявляв, що чисельність Збройних Сил України на сьогодні наблизилась до визначеного законодавством граничного ліміту  250 тисяч осіб. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-