У Калинівці ще спостерігається поодинока детонація боєприпасів – ДСНС

У Калинівці ще спостерігається поодинока детонація боєприпасів – ДСНС

1163
Ukrinform
Станом на ранок 30 вересня відкритих осередків горіння на військових складах у Вінницькій області немає, проте спостерігається поодинока детонація боєприпасів.

Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

"Авіація ДСНС завершила роботу щодо гасіння осередків займань на території військового складу та повернулася у місця дислокації. Всього з початку робіт пожежними літаками Ан-32П здійснено 48 скидів (384 тони води), із них 29 вересня - 12 скидів (96 тон води)", - йдеться у повідомленні.

Для проведення розвідки та гасіння пожежі залучено 9 протипожежних танків та 4 інженерні машини розгородження ІМР-2.

Читайте також: Після Калинівки: Гройсман доручив якнайшвидше відновити постраждалі райони

Зазначається, що станом на 29 вересня відновлено газопостачання 6 тис. 119 абонентам в місті Калинівка (2000), в селах Іванів (1299), Гущинці (672), Кам’яногірка (149) Калинівського району; селах Сосонка (714), Славне (170) Дорожне(360), Лаврівка(500), Медвідка(255) Вінницького району.

Для надання психологічної допомоги мешканцям Калинівського району залучено групу екстреної психологічної допомоги у складі 5 осіб (від ДСНС – 3 особи, від Нацгвардії – 2 особи), надано допомогу 338 особам.

Ситуація поступово нормалізується. Місцеве населення повертається до своїх помешкань.

Навчально-виховний процес в дошкільних та освітніх навчальних закладах розпочнеться з 2 жовтня поточного року.

Загиблих внаслідок надзвичайної ситуації не зареєстровано, травмовано 2 особи, які госпіталізовані до медичних закладів.

Також відновлено рух: автотранспорту на автодорозі Житомир – Могилів-Подільський; залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка Південно-Західної залізниці.

Залишається закритим рух повітряного транспорту в радіусі 40 кілометрів від м. Калинівка.

Піротехніками ДСНС продовжується виконання заявок від населення щодо виявлення підозрілих предметів. Усього з початку виконання робіт отримано 230 заявок, з них виконано – 215.

Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 1700 га територій у 5 населених пунктах (у Калинівському районі – 3, у Вінницькому – 2).

Проводиться очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості за межами населених пунктів у 10-ти кілометровій зоні навколо арсеналу.

У ході проведення робіт з гуманітарного розмінування виявлено 205 вибухонебезпечних предметів, розкиданих вибухами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-