Інфраструктура Київщини: Горган заявляє про розкрадання сотень мільйонів

Інфраструктура Київщини: Горган заявляє про розкрадання сотень мільйонів

910
Ukrinform
Голова Київської ОДА заявляє про розкрадання сотень мільйонів гривень бюджетних коштів, що були виявлені внаслідок масштабної перевірки ремонту та будівництва об’єктів інфраструктури Київщини.

Про це Олександр Горган написав на своїй сторінці у Facebook

"Наступ на корупційні схеми, який Київська обласна адміністрація розгорнула спільно із силовими органами, викликав агресивну реакцію корупціонерів, які кидають всі ресурси на те, аби захистити свої корупційні схеми", - написав губернатор. 

За його словами, корупція довела область до катастрофи: жахливий стан доріг, відсутність гідних лікарень, шкіл та дитячих садочків. 

“Ми щойно закінчили масштабну перевірку всіх об’єктів області, на ремонт та будівництво яких витрачалися бюджетні кошти. Результати виявили колосальні розкрадання сотень мільйонів гривень. Наведу кілька прикладів: на ремонт лікарні в Димері витрачено 9 млн гривень, на ремонт дитячого садочка в селі Дружня Бородянського району – 8 млн. 16 млн гривень виділено на ремонт парку в Броварах, а на капітальний ремонт школи в Березані пішло 3 млн гривень. Роботи на цих об’єктах не виконані, а гроші цинічно вкрадені. І це лише чотири об’єкти із сотень, які ми перевірили. Люди не отримали найважливіших елементів інфраструктури, тому що хтось захотів на цьому нажитися. Більше такого бути не повинно", - заявив голова ОДА і пообіцяв "посилювати наступ на корупцію". 

Читайте також: Суди фізично не можуть впоратися з "корупційними" справами - Луценко

Як наголосив Горган, "такий стан речей змусив нас ухвалити рішення докорінно змінити принцип розподілу обласного бюджету”. Зокрема, за його словами, “для того, щоб люди мали достойні лікарні, школи, дитячі садочки та нормальні дороги, обласна адміністрація наполягатиме, аби бюджетні кошти не освоювалися на обласному рівні, а передавалися в села та міста області. Саме мери і сільські голови зможуть ефективніше розподіляти ресурси, спрямувавши їх на потреби людей. Гроші мають освоюватися на місцях громадами Київщини. Влада області спільно з громадами формуватиме стратегічне бачення розвитку Київщини, а практична реалізація цього бачення відбуватиметься на місцях". 

Як зазначає голова Київської ОДА, "за всіма розкраданнями стоять конкретні люди, і вони мають відповісти перед законом. Цим питанням займуться компетентні органи. Лише сила закону забезпечить розвиток Київщини".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-