МінТОТ прозвітує про роботу з реінтеграції Донбасу наприкінці року - Черниш

МінТОТ прозвітує про роботу з реінтеграції Донбасу наприкінці року - Черниш

1246
Ukrinform
Звіт про роботу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб з реінтеграції окремих територій Донецької та Луганської областей буде представлено наприкінці року.

Про це заявив міністр Вадим Черниш у понеділок під час прес-конференції в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства. 

"У січні уряд вперше за три роки ухвалив план дій, в якому зазначив напрямки, в яких ми зараз уже працюємо. Ми будемо звітувати, як рухається цей план, наприкінці року", - сказав Черниш. 

Він підкреслив, що відновлення державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях - тривалий процес.

Читайте також: Порошенко анонсував зміни у діяльності спостерігачів ОБСЄ на Донбасі

На думку міністра, питання реінтеграції неможливо розглянути в єдиному законі, а створення одного міністерства не є повноцінною відповіддю на всі виклики у цій сфері.

"Закон один нічого б не вирішив, яким би він ідеальним не був", - заявив Черниш. 

Як повідомляв Укрінформ, 11 січня 2017 року Кабінет міністрів ухвалив план заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. 

Окрім того, зараз у експертів з Ради національної безпеки та оборони перебуває законопроект про "Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України", який орієнтовно у вересні має бути переданий до Верховної Ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>