Прократура обурюється умовним вироком для вінницького рекетира

Прократура обурюється умовним вироком для вінницького рекетира

Укрінформ
Самвелу "Московському", звинуваченому у рекеті, суд призначив  умовну міру покарання. Прокуратура Вінницької області не погоджується з вироком і готує апеляційну скаргу.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області

“Прокуратура Вінницької області принципово не погоджується з вироком Вінницького міського суду у резонансній справі щодо Самвела "Московського", яким йому та двом співучасникам призначено умовну міру покарання. Обвинувачення не погоджується ні з висновками суду про перекваліфікацію дій підсудних, ні покаранням, обраним обвинуваченим, оскільки воно не пов’язано з ізоляцією від суспільства, та готує апеляційну скаргу на вирок першої інстанції”, - зазначається в повідомленні.

За інформацією прес-служби, йдеться про ситуацію, коли обвинувачені вимагали у місцевих бізнесменів п'ять тисяч доларів США. Вимагання супроводжували погрозами фізичного насильства та вбивства, здійснювали психологічний тиск на потерпілого та його рідних. Також мали місце озброєний конфлікт у караоке-клубі та майновий конфлікт між двома аграрними підприємствами з приводу оренди земельних паїв та оформлення договорів оренди тією фірмою, яка вигідна "замовнику".

“Самвел "Московський", погрожуючи жорстоким побиттям, примушував одного із потерпілих розірвати договори оренди паїв із однією фірмою та укласти їх із іншою. 

Під час судових дебатів представник державного обвинувачення просив суд призначити усім трьом обвинуваченим реальну міру покарання, а саме – обвинуваченому, відомому як Самвел "Московський", 6 років позбавлення волі, двом іншим співучасникам по 4 роки позбавлення волі”, - наголошується в повідомленні прокуратури.

Читайте також: У Слов'янську СБУ ліквідувала особливо небезпечну банду

Нагадаємо, про затримання Самвела в листопаді 2016 року повідомляла СБУ.   

Зокрема, в повідомленні говорилося, що “співробітники Служби безпеки України затримали у Вінниці чотирьох учасників транснаціонального організованого злочинного угруповання, які вимагали гроші з місцевих бізнесменів. Правоохоронці встановили, що зловмисники входили до угруповання кримінального авторитета "Самвела Московського" та спеціалізувалися на рекеті”. 

Ще до цого резонансного затримання Самвел неодноразово потрапляв в поле зору правоохоронців та мав судимість.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-