Миколаївщина: під час тренувань штурмовик Су-25 "загубив" у небі деталь

Миколаївщина: під час тренувань штурмовик Су-25 "загубив" у небі деталь

2326
Ukrinform
В одній із авіаційних частин на Миколаївщині під час навчально-тренувального польоту у штурмовика Су-25УБ стався випадковий вiдстрiл лiхтаря кабіни пілота (конструктивного елементу даху кабіни), що загрожувало аварією літака.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив прес-секретар 299 бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова Олексій Гаркуша.

"В одній із військових частин Повітряних сил Збройних Сил України, що дислокується на Миколаївщині, під час тренувальних польотів курсантів п’ятого курсу авіаційного факультету Харківського національного університету Повітряних сил на літаках Су-25УБ, сталася позаштатна ситуація. Під час здійснення польоту з відпрацюванням завдання на авіаційному полігоні у літака на висоті близько 500 метрів трапився випадковий вiдстрiл лiхтаря кабіни пілота", - сказав Гаркуша.

Читайте також: Восьмеро танкістів постраждали під час змагань на Дніпропетровщині

Він також зауважив, що завдяки чітким вказівкам керівника польотів, інструктора та впевненим діям курсанта-пілота в кризових умовах, літак здійснив посадку на аеродромі постійного базування без наслідків. Ніхто не постраждав.

В авіації ліхтар - це прозора частина пілотської кабіни, що захищає екіпаж від впливу зустрічного потоку повітря, погодних умов і шуму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-