SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Всеукраїнська проща зібрала у Зарваниці понад 100 тисяч прочан - 16.07.2017 16:07 — Новини Укрінформ
Всеукраїнська проща зібрала у Зарваниці понад 100 тисяч прочан

Всеукраїнська проща зібрала у Зарваниці понад 100 тисяч прочан

Фото
4451
Ukrinform
Понад 100 тисяч вірян із різних куточків України два дні поспіль брали участь у Загальноукраїнській прощі в селі Зарваниця на Тернопільщині, де століттями у місцевому храмі зберігається чудотворний образ Зарваницької Божої Матері.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми приходимо сюди, аби каятися в наших гріхах, воскресати до Божого життя, вчитися жити справжнім християнським життям, прощати навіть ворогам. А це означає, що тут разом із Марією ми перемагаємо зло, диявола, який є первопричиною війни, горя, страждань і всього того, що завдає сліз, ран і крові українському народові», – сказав під час урочистої архієрейської літургії глава Української Греко-католицької церкви Блаженнійший Святослав.

Читайте також: У Зарваниці вклоняються Іконі Божої Матері на Всеукраїнській прощі

Після архієрейської літургії за участю Блаженнішого Святослава та префекта Конгрегації східних церков кардинала Сандрі відбувся чин освячення води, загальна молитва за мир і спокій в Україні.

Загальнонаціональна проща до Зарваниці відбулася на Тернопільщині. Фото: Олег Снітовський, Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-