Охоронець так поліпшив спостереження на своєму ТОВ, що сам потрапив під суд

Охоронець так поліпшив спостереження на своєму ТОВ, що сам потрапив під суд

3801
Ukrinform
В Донецькій області оголошено вирок чоловіку, який незаконно придбав та використовував спеціальні засоби негласного отримання інформації.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області.

«Прокуратура Донецької області підтримувала державне обвинувачення у суді, де розглядалось кримінальне провадження стосовно 41-річного мешканця м. Покровська, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 359 КК України (незаконне придбання та використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації)», - йдеться у повідомленні.

У відомстві пояснили, що чоловік працював охоронцем в одному з товариств з обмеженою відповідальністю міста Покровськ. Наприкінці квітня 2016 року, маючи на меті вдосконалення системи охорони на підприємстві шляхом встановлення систем відеоспостереження, отримав від головного механіка 30 тисяч гривень для їх придбання. Однак засуджений не повідомив механіка про те, що вдосконалена система охорони здійснюватиме таємне спостереження з використанням відео- та аудіозапису за працівниками та відвідувачами підприємства.

Читайте також: Новозеландські регбісти виявили "жучки" в залі готелю

У серпні того ж року під час обшуку адміністративної будівлі товариства негласні засоби отримання інформації, а саме датчики руху з прихованими відеокамерами та мікрофонами всередині було виявлено та вилучено.

Суд, погодившись з доводами прокуратури, визнав чоловіка винним в інкримінованому правопорушенні та призначив покарання у вигляді штрафу в сумі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-