Миколаївським суднобудівникам заборгували понад 72 мільйони зарплати

Миколаївським суднобудівникам заборгували понад 72 мільйони зарплати

731
Ukrinform
Працівникам двох миколаївських підприємств - ДП «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» та ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» - власники заборгували понад 72 млн грн зарплати.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили в прес-службі департаменту соціального захисту облдержадміністрації.

«Найбільшими боржниками по зарплаті в Миколаївській області вже тривалий час залишаються два суднобудівні заводи. А саме - державне підприємство «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» заборгувало своїм працівникам 53,4 млн грн, а ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» - 18,7 млн грн», - сказали у департаменті.

В ОДА також зазначили, що загальна сума боргу цих двох заводів наразі становить понад 72 млн грн, і це на 8 млн грн більше, аніж на початок 2017 року. Загальна заборгованість перед усіма працівниками області сягає наразі 96,6 млн грн.

Варто зазначити, що працівники державного підприємства «Суднобудівний завод ім. 61 комунара» вже не раз проводили акції протесту під стінами облдержадміністрації та перекривали дороги з вимогою виплатити їм зарплату.

Проте борги лише ростуть. Наразі на підприємстві своєчасно не отримали заробітну плату 629 осіб. Що ж до «Океану», то там без грошей опинилося понад 1100 суднобудівників.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-