Зубко наполягає, що зі сміттєвої проблеми треба прибрати політичний піар

Зубко наполягає, що зі сміттєвої проблеми треба прибрати політичний піар

778
Укрінформ
Сьогодні у Львові має бути напрацьована антикризова маршрутна карта з вирішення проблеми сміття.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального, розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко у рамках робочої поїздки до Львова, повідомляє Урядовий портал.

«Сьогодні у Львові маємо напрацювати антикризову маршрутну карту, визначити людські і технічні ресурси, відповідальних і час, потрібний для вирішення проблеми сміття у місті», - зазначив урядовець.

Зубко наголосив, що з цього питання потрібно прибрати політичний піар. «Це – господарське питання, яке потрібно вирішувати з управлінським досвідом», - підкреслив він.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні у Львові під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України відбудеться нарада за участю керівництва профільних міністерств та відомств щодо впорядкування питань поводження з твердими побутовими відходами.

 Лідер фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олег Березюк, член фракції Тарас Пастух і віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд голодують біля центрального входу в АП з вимогою до керівництва держави вирішити проблему вивезення сміття зі Львова.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 19 червня заявив, що готовий на засіданні уряду ініціювати виділення з резервного фонду 50 млн грн на облаштування полігону для сміття у Львівській області. Крім того, він закликав місцеве самоврядування відгукнутися на прохання мера Львова, якщо воно надійде, і тимчасово прийняти львівське сміття на своїх муніципальних полігонах.

Водночас вибухнув скандал через те, що депутати від "Самопомочі" у міській раді Миколаєва - районного центру Львівщини - проголосували проти прийому твердих побутових відходів зі Львова. Загалом для ухвалення рішення забракло одного голосу.

Разом з тим прем’єр заявив, що неодноразово намагався допомогти Львову у вирішенні "сміттєвої кризи", але дійшов висновку, що "Львівська міська рада, міський голова або не може, або не здатен" займатися цією проблемою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-